Že by administrátor???
Že by administrátor???
Zde může být text o autorovi
Odkazy na jednotlivé etapy tour
- výborný nápad Martina, že prý za týden málo km, tak přesun na start do Oldřichova ze Šestek, a to přes pivovar Svijany, pivovar Konrád a minipivovar Vendelín.
- 1. etapa z Jizerek do Krkonoš, krásnými a někdy náročnějšími lesními cestami a samozřejmě přes pivovar v Harrachově.
- 2. etapa z Horního Vrchlabí po super večerní návštěvě dvou pivovárků(Hendrych a Pivovarská bašta, kde byla i půlnoční prohlídka s výkladem), pak přes pivovar Trutnov, trochou kultury v Babiččině údolí a kvůli Martinovi se zajížďkou do Šestajovic u v.n. Rozkoš, kde je hezké muzeum motocyklů.
- 3. etapa s pěkným výšlapem na Masarykovu chatu, pak podél hranic i na polské straně přes Králíky, kde mi končí trasování do díry v Hanušovicích, kde nám kleklo zajištěné ubytování, takže pivko v pivovarské hospodě a došlap na hotel v Pustých Žibřidovicích.
- 4. etapa přes minipivovar Kolštejn, Lázně Jeseník a tamním balneo(super na unavené nohy), pak výšlap na Rejvíz, přes Město Albrechtice do vesničky Linhartovy, se zajištěným domácím ubytováním u kamaráda, vč. super domácí stravou a slivovicí a také večerní prohlídkou místního zámku.
- 5. etapa s končící hezkou krajinou, již převážně po silnicích, tak aspoň přes pivovary v Opavě, Hlučíně, Bohumíně a Karviné, až do krásného ubytování v Rybím domě.
- 6. a poslední etapa přes ne moc hezká města, zase po silnicích až do krásné přírody na Trojmezí ČR/PL/SK a pak do Mostů u Jablunkova-ubytování(hrůza).
Po přihlášení oprávněné osoby lze editovat tyto stránky
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "9495"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one